- DEEPCOOL

Цена
€130 67 / 255 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNC00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1200 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1200M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741404
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNC00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1200 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1200M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741404
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNC00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1200 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1200M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741404
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PNC00M-FC0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1200 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold CertifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 1PCI-Express 6+2 pin x 3SATA x 8Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 150 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1200M provides up to 600W for modern GPUsProtection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLOMTBF: 100,000 Hours
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741404
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1200 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 3 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 8 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | MTBF: 100,000 hours |
| ДРУГИ | Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1200M provides up to 600W for modern GPUs |
| ДРУГИ | Protection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | 80PLUS GOLD |
| Сертификати | Cybenetics Gold certified |
| Тегло | 2.91кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1200 |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 135 |
| SATA конектори (count) | 12 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 160 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.91кг |
DeepCool PN1200-M 1200W ATX 3.1 напълно модулно захранване
Освободете пълния потенциал на вашия високопроизводителен компютър с DeepCool PN1200-M – захранване от 1200W, създадено за най-новия стандарт ATX 3.1. Проектирано да се справя с екстремни пикове на мощност от модерни GPU, това напълно модулно захранване осигурява чист и стабилен ток с ефективност 80 PLUS Gold, гарантирайки надеждна работа при тежки натоварвания.
Ключови Предимства
- Роден ATX 3.1 и 12VHPWR — Включва естествен 16-пинов конектор 12VHPWR за графични карти от ново поколение, елиминирайки нуждата от адаптери.
- 80 PLUS Gold сертификат за ефективност — До 90% ефективност намалява топлината и разходите за електроенергия.
- Напълно модулен дизайн — Свържете само необходимите кабели за по-чисто изграждане и по-добър въздушен поток.
- 135mm FDB вентилатор с Zero RPM режим — Безшумна работа при ниски натоварвания, автоматично се включва при нужда.
- Висококачествени японски кондензатори — Надеждна производителност и дълъг живот.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1200W |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
| Сертификат за ефективност | 80 PLUS Gold |
| Модулност | Напълно модулно |
| Размер на вентилатора | 135mm |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
Какво има в кутията
- Захранване DeepCool PN1200-M
- Захранващ кабел
- Комплект модулни кабели (ATX, EPS, PCIe, SATA и др.)
- Монтажни винтове
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













